Kariéra

Činnost smyslné masérky je zajímavou profesí se vzrušujícími prvky, možností profesního rozvoje a příležitostí k zajištění pravidelného nadstandardního příjmu!
Smyslné masáže, prováděné našimi masérkami, jsou zdraví prospěšné, odbourávají stress, podporují zdravou sexualitu, přispívají k prodloužení života, plní nejtajnější sny, přinášení spektrum milostných doteků a způsobují velmi pozitivní náladu. Jsou však návykové, jelikož přinášení nekonečné vzrušení.
Tantra masáže z rukou a těla speciálních masérek, ovlivňují svou podstatou všechny smysly. Vytvářejí dech beroucí situace, přinášejí pozitivní náladu, nové myšlení, obohacují sexuální život a způsobují celkovou harmonii mezi tělem a duší. Vjemy z každé další tantra masáže u nás, rozvijí a obohacují každého z nás. Pokud máte skrytý potenciál, chcete se naučit prastarému umění Tantra masáže a smyslnému doteku nejen tělo na tělo, jste vítány. Budete mít příležitost se vzdělávat, mnohostranně se rozvíjet a žít život na plno. Ukažte svou ženskost a využijte svých kvalit v oboru, který má dlouholetou tradici a perspektivu.
Upozorňujeme, že se nejedná se o poskytování sexuálních služeb a ani jiných sexuálních praktik, ale pouze o různé formy smyslných doteků a masáží s prvky Tantry a jiných orientálních technik.

HLEDÁME SMYSLNOU MASÉRKU pro Brno
Uvítáme do našeho týmu smyslnou masérku či zajímavou ženu, jež má šikovné ruce a chce se naučit kouzelné masáže s prvky TANTRY a jinými technikami. Vhodné i pro začátečnice, bez zkušeností s Tantrou či samotnými masážemi. Vybrané ženě (budoucí masérce) zajistíme příjemné zázemí a stabilní příjem. Samozřejmostí je poskytnutí vyškolení, absolvování Tantra kurzu a zasvěcení do umění dotyku. Kvalitní práce přináší vysoké příjmy a ohodnocení s bonusy. Naučíte se smyslné masáže na vysoké úrovni, ovládnete speciální techniky a dovednosti. Nabízíme možnost ubytování a dalších výhod. Vhodné i pro studentky, ženy na mateřské a zvláště zralé ženy, které láká něco nového. Zkušenosti s masážemi vítány, ale nejsou podmínkou. NEZÁVAZNĚ se INFORMUJTE a začněte NOVOU OSOBNÍ i PROFESNÍ KARIÉRU.

Požadujeme:
– atraktivní vzhled
– dokonalou péči o vlastní tělo
– zvládnout umění doteku, tj. citlivost, kreativita, charisma
– zdatnost v komunikaci
– osobní kouzlo a smyslnost
– příjemné vystupování
– chuť učit se novým věcem a dále se profesně růst
– zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:
– serióznost
– příjemné prostředí
– výhodné finanční podmínky
– flexibilní pracovní dobu
– stabilní zázemí v inspirujícím týmu
– zajímavou klientelu
– inspirativní masérskou činnost
– další odborné vzdělávání
– absolvování kurzu před nástupem a průběžné doškolování

Výhody:
– směnnost dohodou (vhodné i pro studentky a ženy na mateřské dovolené)
– možnost ubytování
– zajištění denního příjmu
– příležitost naučit se Tantra masáže a další speciální techniky
– bonusový systém odměňování

Kontaktujte nás:
– mailem na kariera@kouzelnemasaze.cz
– připojte základní informace o sobě a proč se chcete stát smyslnou masérkou
– připojte fotografii