O nás

Kdo jsme
Zapálená dvojice s kladným vztahem k mystice, erotice, smyslnému životu a dopřávání si všech příjemností, které umožňuje dnešní doba. Máme vytříbený vkus se smyslem pro erotično. Čiší z nás energie a nápady.
Jsme zvídaví, rádi experimentujme. Jednoduše jsme šťastní, když děláme dobré věci s dobrými lidmi a pro jejich potěšení. Postupně jsme absolvovali množství kurzů, školení a seminářů, jak v oblasti vlastního sebe rozvoje, Tantry, masáží, ale i dalších variant vzdělávání se v oblasti těla i duše. Samostatnou kapitolu tvoří naše osobní zkušenosti, kdy hodně cestujeme, poznáváme a rozšiřujeme si obzory o těle, psychice, sexualitě, které jsou v různých kulturách a místech vnímány a uspokojovány různými způsoby. Často také experimentujeme s vaším i naším tělem a reakcemi na nejrůznější podněty. Jen tak můžeme posouvat na hranice, k nejvyšším patrům vaší rozkoše.

SERAMINA
Za vším hledejte ženu, jak řekl klasik. I v našem případě, byla všeho příčinou. Když ženu opustí dlouhodobý partner, ztratí zázemí a jistoty, je jako tělo bez duše. Hledá východiska, cesty jak z toho ven. Je smutná, zraněná a také ji nic nebaví. Tyto stavy trvají nekonečně dlouho a jen těžko bez cizí pomoci přejdou. Vždy je však světlo na konci tunelu, pozor, ale jen v případě, že ho skutečně chcete vidět. Chtěla jsem moc. Takže jsem se z ničeho nic potkala na internetu s Tantrou. Neměla jsem tušení, co to je. Při čtení mě však polilo horko, snad jsem byla až vzrušená. Odtud to byla ještě dlouhá cesta k těmto stránkám a smyslným erotickým masážím. Tantra mě ale pohltila a já zvolila svou vlastní cestu, jak ji využít pro potěšení své i druhých. Ale o tom, možná až osobně. Jsem tady a čekám na vás, protože chceme jistě jen to nejlepší. Pro nikoho z nás nemá smysl, ztrácet čas s čímkoliv nedostatečným.

SEMTOR
Pak mi do života vstoupil on. Mužný, sebevědomý a poživačný. Hned můj život dostal úplně jiné obrátky. Byla jsem šťastnější, sebevědomější a spokojenější. Naučil mě novým možnostem, které jsem v životě nevnímala. Otevřel mi oči tam, kde jsem nic neviděla. Začal postupně v mém životním projektu kouzelných masáží, přebírat tu nejvýznamnější roli, vizionáře a strůjce budoucnosti. Téměř vše, co vám nyní poskytujeme je z jeho hlavy. Upravené, zdokonalené v každém detailu a vybičované na maximum. Jsem za to ráda, protože jen tak můžeme poskytnout to nejlepší vám, našim klientům. 6ena vždy potřebuje silného, mužného a šikovného muže. Bez něj je žena jen prázdnou nádobou, která potřebuje naplnit ženskostí a mít možnost ji projevovat. Znám snad každou reakci, jeho libido jsem rozebrala do detailů a jen tak jsem poznala, co mají muži rádi. Do té doby byla Tantra jen naučeným rituálem. Dnes díky němu, vím mnohem víc a dokážu odhalit každé mužské přání a také ho splnit.

Vize
Poskytujeme ty nejlepší smyslné erotické masáže s prvky Tantry. Objevili jsme nové metody a strategie jak
Najdete u nás přátelství a porozumění. Jsme nejlepším řešením jak pečovat o vaši sexuální stránku. Umíme dokonale spojit ženský a mužský element. Svou vysokou úroveň uplatňujeme jak v přístupu ke klientům, tak v provedení kouzelných erotických masáží.
Cítíme potřebu, zaměřit se postupně i na ženy a jejich potřeby. Tady budeme muset pečlivě zkoumat a ladit. Ženy jsou velmi křehký nástroj, na který umí hrát je virtuos.

Mise
Naše poslání je dávat každému klientovy tu nejlepší smyslnou erotickou masáž, která je korunována samotným vyvrcholením a dlouho trvající extází.
Takže vymýšlíme, zkoušíme, inspirujeme se. Posloucháme vaše připomínky a jsme rádi, že jste spokojení.
Těší nás, že jste vždy plni dojmů a zážitků z každého okamžiku, kterým si zpříjemňujeme svůj život.
To nejlepší co vám můžeme dát je strávení příjemných chvil na smyslné erotické masáži, která předčí vaše očekávání.