Otázky & odpovědi

Tyto informace jsou zvláště určeny zvláště pro nové návštěvníky, aby osvětlily možnosti, které se jim otvírají při smyslné erotické masáži nebo Tantra masáži. Před první návštěvou vám vzniká mnoho otazníků a hodí se vám hlavou, jak to vlastně bude probíhat. Proto máte nyní možnost přečíst si odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se v telefonu nebo v mailové komunikaci setkáváme. Pomohou vám najít odpovědi i na otázky, které nejsou nikdy vysloveny, ale přesto vás zajímají.

1. Jak si mám vybrat nejvhodnější smyslnou masáž?
Nejlepší variantou je zavolat si na kontaktní telefon, svěřit nám vaše přání a představy. Pomůžeme vám vybrat pro vás nejvhodnější variantu smyslné masáže s prvky, které vás zaujmou. Na první vyzkoušení erotické masáže vám zároveň poskytneme individuální zaváděcí cenu.

2. Na kdy se mohu objednat, jak udělat rezervaci pro erotickou masáž?mladik
Když zavoláte a sdělíte nám termín, který vám vyhovuje, obratem se dozvíte, zda je volný. Pokud se objednáváte v předstihu, můžete si obvykle také vybrat masérku, která je v daný den k dispozici. Je pro vás zajištěn, ten nejlepší servis. K včasným objednávkám uskutečněným minimálně 3 týdny předem, poskytujeme vždy bonusy, dle aktuální nabídky. Sdělíme vám ho vždy při potvrzení objednávky.

3. Jak vás najdu, když nemáte na webu adresu?
Jakmile se domluvíme na všech podrobnostech a uděláme rezervaci, sdělíme vám adresu. Je to z toho důvodu, že chráníme své významné klienty a jsme velice diskrétním podnikem.

4. Mohu si zvolit pro Tantra masáž, masérku dle svých představ?
Tato možnost samozřejmě existuje. Zvolit můžete z masérek, které jsou aktuálně k dispozici. Je možnost se dohodnout jak telefonicky, kdy vám sdělíme její bližší míry, znalosti a techniky nebo se domluvíme až na místě smyslné masáže. Fotografie smyslných masérek najdete v galerii těchto webových stránek.

5. Jak mám absolvovat erotickou masáž, pokud mám problém s erekcí?
Masáž mužského přirození je velmi příjemná a nezávislá na erekci. Při Tantra masáži působí doteky velmi pozitivně na psychicky podmíněnou poruchu erekce. Takže i pokud nemáte erekci, můžete si erotickou masáž užít, protože podněty vzbuzované masérkou vás budou jistě motivovat.

6. Je nějaký rozdíl mezi Tantra masáží a erotickou masáží?
Tantra masáž je specifická asijská technika, která se praktikuje a rozvíjí již po staletí. Podoba, která se vyskytuje v Evropě je přizpůsobena pro vnímání sexuality západního světa. Ve své podstatě se jedná o dávání a přijímání sexuality v ryzí podobě. Vše probíhá prostřednictvím různých forem a technik doteku, kdy dochází k propojení komunikace mezi masírovaným a masérkou a jejímu reagování na jednotlivé vzruchy. Tantra masáž probíhá v podobě nacvičeného rituálu, při němž dochází k určité energetické výměně mezi přijímajícím i dávajícím. Erotická složka masáže pracuje především s tělem a tělesností. Velmi záleží na motivech a přístupu smyslné masérky a na jejich schopnostech vycítit každou drobnou reakci. Kvalita Tantra masáže se odvíjí od schopností a dovedností, které učíme a jsou mnohdy také tajemstvím a kořením mnoha ingrediencí, které jsou součástí erotické masáže. Ty nejkvalitnější masérky pracují velmi intuitivně a dokážou vnímat vaše jednotlivé prožitky, mnohdy zcela odděleny od svého hmotného těla. Tato disociace, umožňuje poskytnout klientovi své tělo, v něm se vlastně v tu chvíli sama nenachází. Při Tantra masáží jde o prožití daného okamžiku a sdílení všech prožitků.

7. Je součástí Tantra masáže ejakulace?
Ejakulace je přirozenou součástí masáže a je zcela v pořádku, že přijde.

8. Jak je to s vyvrcholením při erotické masáži?
Vyvrcholení ve formě ejakulace je řízeným procesem jak erotické, tak Tantra masáže. Vlastně jste po celou dobu připravování na to, že vyvrcholení přijde a vy se zcela uvolníte v rukách smyslné masérky. Vyvrcholení může nastat i během masáže, jelikož vzrušení je v některých fázích až neskutečné. V klidu se mu oddejte. Pokud bude ve vašich možnostech znovu obnovit vaši mužnou sílu, může v masáži intimních partií masérka opět pokračovat v závěru masáže. Některé typy masáží mají dokonce ve svém obsahu i více vyvrcholení.

9. Mohou absolvovat a přijímat erotickou masáže i jako gay a nechat se masírovat od muže?
Maséři i masérky jsou profesionálové a tato skutečnost nehraje roli. V Thajsku jsme se dokonce setkali s názorem, že nejlepší masáž pro muže, je z rukou muže. Je to na vás. Tantra je životní filozofie, která respektuje vše živé, zároveň vidí sexualitu jako přirozenou součást člověka, ať je v jakékoliv formě.

10. Jak často můžu tyto smyslné erotické masáže absolvovat?
Závisí si na potřebách každého jedince. Smyslnou masáž můžete absolvovat kdykoliv máte chuť. Nejlepší je se po jejím skončení objednat rovnou na další termín, jelikož máte zajištěny, nejvýhodnější podmínky. Vše se řídí pocity a možnostmi. Sexualita je zdravá a přirozená. Smyslné erotické masáže jsou zdravé a prospěšné pro váš sexuální život, mnohému vás naučí. Zpříjemní náročné dny a léčí psychické vypětí.

11. Kam až může erotická masáž zajít?
Tato forma masáže způsobem toho nejpříjemnějšího doteku na těle, který můžete prožít. Speciální techniky využívané v erotické masáži, pak stimulují vaše přirození k intenzivnímu prokrvení a tedy zachování jeho přirozených funkcí. Cílem, ale zvláště cestou je prožívání, každé přítomné chvíle. V průběhu tantra masáže i smyslné erotické masáže je masírovaný obvykle nahý a přijímá masáž od smyslné masérky. Ta je většinou také nahá a to běžně nejpozději od poloviny probíhající masáže. Součástí masáže není vzájemné fyzické propojení ani sexuální akt.

12. Je nějak tantra masáž omezená věkem?
Vítáni jsou muži i ženy v každém věku, kteří dosáhli věku alespoň 18. let.

13. Jaké masérky jsou pro erotické masáže na výběr?
Existuje možnost výběru masérky jak po telefonu, ale i na místě. Fotografie najdete na webových stránkách v galerii. Často u nás také masírují ženy a dámy, pro které je Tantra přirozenou součástí života a je jejich filosofií. Mají jiné zaměstnání, proto jim poskytujeme, stejně jako vám diskrétní prostředí. Někteří lidé i dnes trpí zbytečnými předsudky. Výběr je tedy obecně možný a také vhodný, dle typu masáže. Závisí však na konkrétních podmínkách a rezervacích. Jelikož všechny masáže jsou pro smyslné masérky energeticky a fyzicky náročné, nepracují na plný úvazek. Proto je vhodné si provést rezervaci a zajistit si tak možný výběr. Zajímavé je také masérky postupně střídat, jelikož každá má své přednosti v jiné technice a tak si užijete mnohem více vzrušení.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net